Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:44

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to intratny pomysł na interes?

Właśnie ten esej ma wykazać, iż każdy interes właściwie przemyślany jest w stanie przynieść zysk jego inwestorom. Na samym początku powinno się podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie zbliżony towar. W przedstawionym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam opieranie biznesu jedynie o sprzedaż w Internecie. Sporo osób zada pytanie, czemu mam takie zdanie?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy określić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem tego typu sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych 2 latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Podstawowa składka ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy prowadzeniu sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi to jego promocja w przeglądarce internetowej. Specjalnie już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym zestawieniu wydatków naszej firmy. Wracający do reklamy strony w Internecie. Trzeba określić słowa kluczowe do pozycjonowania. Przykładowo dla sklep z tkaninami dziecięcymi opłata za miesiąc to wydatek od 120 do 200 zł. Tego rodzaju haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy zapłacimy około 2000 zł za miesiąc. Do tego należy doliczyć pozostałe koszty związane z reklamą. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: sklep z tkaninami dziecięcymi nie pojawią się z dnia na dzień. Dlatego w pierwszej fazie należy pomyśleć o innym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Pomocne może być Allegro lub inne serwisy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty związane jest dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Koszt za wystawienie jednego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wybranych opcji promocji. Więc każdy sam jest w stanie sobie to policzyć i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość