Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Piszemy na dowolny temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam pewien problem z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z słów kluczowych https://gry-on-line.com.pl/2022/11/04/jak-wyszukac-odpowiednie-modele-anatomiczne-dla-uczniow-aby-sluzyly-nam-duzo-lat/ bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony nieustannie buduje linki z dobrych miejsc. Sposób budowania odnośników nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla reszty fraz nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niecodzienne zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres domeny i frazę, z którą masz problem. Będzie łatwiej coś doradzić. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje domeny mogą także skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza usunięte odnośniki, a raz nie. Jak chcesz uspokoić pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również tworzyć sporą liczbę linków, co powoduje ciągłe roszady w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość