Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Piszemy na dowolny temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, że moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Posiadam spory problem z moją stroną WWW. Od dłuższego czasu nieustannie spada w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona działa nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe podstrony. Jaki czas temu na słowo kluczowe dentysta Radom była w czołówce wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również liczba klientów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona ciągle spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i dawały dużą moc stronie WWW. Dlatego dobre pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety stomatologiczne budują linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samodzielnie pozycjonować swoją stronę, ale tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej stronie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości