Szukam sprawdzonego kominiarza

Piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam sprawdzonego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Dzień dobry, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do paru, natomiast ceny mają z kosmosu. Od 150 do 300 zł za przeczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Cześć, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 300 zł za przeczyszczenie przewodu kominowego to paranoja. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie w domu jak czyści dwa przewody kominowe i wypisuje protokół to zajmuje mu niecałą godzinę. Życzy sobie za usługę sto czterdzieści złotych. Jak nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz dobrego fachowca. Ja zazwyczaj w taki sposób szukam firm do różnych prac przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości