Strona 1 z 1

Dobry lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Witajcie, potrzebuje lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia w mojej opinii jest tam archaiczny. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Dobry lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem taki sam kłopot co ty z synkiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku gabinetów. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Odmienne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, że pediatra miał pojęcie co podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko potrafią druczki na leki przepisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: