Strona 1 z 1

Ekipa, która zrobi zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Cześć. Szukam firmy, która jest w stanie wykonać zabudowę meblową dobrej jakości na zamówienie. Nie interesują mnie wykonawcy, którzy umieją zmontować tylko prostą szafę. Pragnę uzyskać jakość wykonania jak na tej witrynie: http://jfmfurniture.de/mobel-auf-mass . Od razu widać, że brygada zna się na robocie i robi dobrej jakości meble. Ktoś ma może namiary na podobnych fachowców?

podobne tematy:

Ekipa, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w wyszukiwarce nic nie ma? Nie mogę w to uwierzyć, że w naszym kraju nie ma podobnych ekip stolarskich. Trzeba odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie obrazkami. Wtedy będziesz widział od razu fotografie. Łatwiej znaleźć coś konkretnego.

podobne tematy:

Firma, która wykonana zabudowy meblowe na wymiar

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że dobrze poszperasz w wyszukiwarce internetowej. Takiego rodzaju przedsiębiorstw jest od groma. Powstały także specjalistyczne strony, które gromadzą listy takiego rodzaju firm. Potrzeba trochę chęci i wyszukasz interesującą Cię firmę. Tu jest link do takiej witryny: http://polecamspeca.pl/stolarz gdzie masz dużo firm, które świadczą usługi stolarskie. Dużo z nich zapewne robi meble na wymiar.

podobne tematy: