Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Piszemy na dowolny temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Dzień dobry. Ostatnio niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jednak też oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest znacząca, jakkolwiek ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? W jaki sposób wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednak wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Przypuszczalnie, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Cześć. Sprawa wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic istotnego oraz przydatnego chyba raczej szkoda Twojego czasu. Niemniej jednak większa część kursów jest bardzo ważna i przydatna. Z doświadczenia wiem, że takie innowacyjne zdolności poszerzają horyzonty i pomagają odszukać lepszą pracę lub otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest duży to może należałoby spróbować i posiadać pionierskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - https://linkersi.pl/index.php/2022/12/01/jak-pozyskac-odpowiednie-banki-chinskie-do-masazu-twarzy-zeby-uzyskac-szybko-rezultaty/ oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości