Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym pomysłem?

Piszemy na dowolny temat.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Witam was. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Posiadam drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I mam ochotę zainwestować trochę w reklamę mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu strony na hasła lokalne. Podaje link do posiadanej strony, aby ułatwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy są znawcami tematu. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne hasła w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Dzień dobry. Na początku napiszę, że masz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być najmniejszych kłopotów. Dlatego możesz śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeżeli chodzi o dobór haseł do pozycjonowania to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej twierdzą, iż lepiej promować frazy globalne. Faktem jest, że generują większy ruch na stronę. Lecz czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego krańca Polski. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku lokalnemu pozycjonowaniu. Za nim również przemawia koszt usługi. Będzie ona zdecydowanie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości