Strona 1 z 1

Kłopot z piecem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 12:15
autor: podrygalapawel
Witam i od razu proszę o pomoc. Posiadam kłopot z moim kotłem na eko groszek. Od pewnego czasu samoczynnie wygasa po jakimś czasie. Jest to już jego 3 sezon w naszym domu i do tej pory nie było z nim kłopotów. Teraz jak zmienia się na tryb podtrzymania to po krótkim okresie wygasa i włącza się alarm niskiej temperatury. Jak chodzi cały czas i nie przełącza się w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Próbowałem wielu ustawień i nic. Sprawdzałem też na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju usterkami?

podobne tematy:

Dobry stomatolog w Radomiu

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
To właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jak posiadasz zapchany komin to właśnie takie będą tego objawy. Kocioł będzie gasł, gdyż paliwo niewłaściwie się spala. Brak właściwego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

Problem z piecem na eko groszek - wygasa piec

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Dzięki za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie wzywałem od zamontowania kotła w domu. Znajdę jakiegoś kominiarz i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: