Strona 1 z 1

Dobry stomatolog w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Dzień dobry, szukam konkretnego dentystę w mieście Radom. W wyszukiwarce pojawia się dużo gabinetów dentystycznych. Lecz jak już sprawdzimy opinię na stronach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia 2 implanty. Koszt niemały i chciałabym, żeby było to wykonane odpowiednio i w miarę tanio.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w Radomiu

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sam miałem identyczny kłopot z implantami. Ile się naszukałem w internecie gabinetów i opinii. W końcu wybrałem na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Posiadam go już cztery lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pożywienie mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest dobrze spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po sprawie. Cenowo jest podobna do innych stomatologów z Radomia. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Niedrogi dentysta w miejscowości Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Witaj. Nie znam tej placówki stomatologicznej. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie możesz dość tanio zrobić zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: